De woningen zijn grotendeels in de fabriek gebouwd en daarna kant-en-klaar op locatie geplaatst. Daardoor kon de bouw snel verlopen. Hoewel het om flexwoningen gaat, hebben de woningen dezelfde kwaliteit en hetzelfde comfort als reguliere nieuwbouwwoningen. De woningen blijven hier voor een periode van maximaal 30 jaar staan.
De woningen zijn volledig gasloos en voldoen aan alle huidige duurzaamheidseisen. Een luchtwarmtepomp zorgt voor de vloerverwarming en het warme water.
Eerder leek de bouw uitgesteld te moeten worden, omdat de vaste elektriciteitsaansluiting van Enexis pas in 2027 wordt gerealiseerd. Dankzij een tijdelijke stroomvoorziening van gemeente Oss en BrabantWonen konden de woningen toch al gebouwd en opgeleverd worden.
Bij de sleuteluitreiking waren veel blije gezichten te zien. In korte tijd is een compleet nieuw buurtje ontstaan. Een mooie aanwinst voor Oss!